АТО

ОЛЕКСІЮ ДУРМАСЕНКУ - учаснику боїв
захисту Донецького аеропорту в 2015 році, 
митцю, дизайнеру
ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ:


  Художник - величали ми його
  в короткому житті.
  Братом мальви шанували
  його в квітучім тім бутті.
                       На прю став з    ворогом в бою
                       за нас, за Україну!
                       Слава, честь йому!
                                      Земля за сина  прийняла
                                        його в  безсмертя... по життя.
                                                                                                        Герой!    Світ знає, пам'ятає!
                                                                                                        Герої не вмирають!
                                                                                                                                                                                                                                                                                           Жорж Шана(єв)

Віртуальна виставка "АТО-війна". Художник Жорж Шана(єв). 
                         

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

25 січня 2017 року в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням французької мови № 110 імені Казимира Гапоненка Голосіївського району міста Києва відбулася знакова подія – урочисте відкриття першого районного музею "Гідність і честь українців". Музей організовано за участю волонтерів "Київської міської спілки ветеранів та учасників АТО Голосіївського району м. Києва". В музеї широко представлені унікальні інформаційні документи та експонати із зони бойових дій Донеччини, що переконливо свідчать про підступну агресивну діяльність сепаратистів. 
01 лютого 2017 року відбулось прощання на Майдані Незалежності в Києві з героями-захисниками, які загинули в Авдіївці під час штурму бойовиків. Вмирають не тільки військові, але багато й цивільних (а дехто з них кричав: "Росія, прийди!" Прийшла...). 
Творче осмислення підступних прийомів гібридної війни, нацьковування брат на брата російсько-путінського ґатунку представлені в серії графічних робіт художника Жоржа Шанаєва. Він, як учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, який поховав не одного побратима на власному гіркому досвіді знає біль втрати.

Голова Асоціації художників чорнобильців членів Національної спілки художників України, член бюро секції графічних мистецтв КНСХ
Дрюченко Ю.П.
Голова Всеукраїнського бюро "Освіта дорослих України" Міжнародного інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО, професор, доктор психологічних наук
Болтівець С.І.ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ БЛОГА ЖОРЖА ШАНАЄВА

У вересні 2017 року з нагоди проведення в Україні ХVІІІ Міжнародного "Тижня освіти дорослих" за сприяння Інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО по програмі "Реабілітаційна Україна для життя, здоров"я і безпеки в Європі" планується організація комплексних освітньо-мистецьких заходів, серед яких проведення художньої виставки "Ми духом незламні" щодо збройних визвольних подій АТО на Сході України.
Запрошуємо митців взяти участь у художній виставці на дану тематику, що відбудеться у виставковому просторі Київської міської державної адміністрації.

Немає коментарів:

Дописати коментар